Your search results

Privatumo politika

UAB NekTur vertindama jūsų asmeninį privatumą parengė privatumo politiką. Joje aprašoma kokią jūsų asmeninę ir kitą informaciją įmonė renka, kaip ją saugo, taip pat informuoja apie Jūsų teises, susijusias su Jūsų asmeninės informacijos naudojimu ir atskleidimu kitoms šalims.

Informacija renkama internetinėje svetainėje nektur.lt, taip pat mobilioje tinklapio versijoje ir visuose svetainės puslapiuose, bei srityse.

Šis dokumentas reglamentuoja informaciją, kurią mes renkame iš jūsų per savo tinklapį. Mūsų svetainėje yra nuorodų į kitų įmonių ar organizacijų internetinius tinklapius. Mes nesame atsakingi už šių tinklapių turinį, todėl prieš pateikiant bet kokią informaciją apie save naudotojas turėtų susipažinti su atitinkamos interneto svetainės taisyklėmis, privatumo politika ir kita informacija.

RENKAMA INFORMACIJA

Nektur.lt nesiunčia naujienlaiškių ir panašaus pobūdžio informacijos tinklapio naudotojams.

UAB NekTur, šioje privatumo politikoje aprašomu būdu, renka Jūsų asmeninę informaciją.  Asmeninė informacija leidžia atpažinti ir identifikuoti asmenį.

Ketinat susisiekti su mumis jūs nurodysite šią asmeninę informaciją: vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, savo telefono numerį, taip pat kitą asmeninę informaciją, kurią pageidausite pateikti. Surinktą asmeninę informaciją mes naudosime atsakydami į jūsų paklausimus, apie konkretų nekilnojamojo turto objektą, mūsų teikiamas paslaugas ar kito pobūdžio klausimus. Bet kokia asmeninė informacija, kurią pateiksite siųsdami mums užklausą bus naudojama nagrinėjant jūsų pageidavimą ar atsakant į jūsų užklausą. Jums sutikus mes galėsime jus įtraukti į sąrašą, skirtą su jūsų užklausa susijusiai informacijai teikti, taip pat kitiems tikslams, aprašytiems šioje Privatumo politikoje.

IP ADRESAI IR KITI DUOMENYS

Jums lankantis mūsų internetiniame tinklapyje taip pat renkama ši informacija: jūsų IP adresas, aplankyti puslapiai, taip pat užregistruojama, kokį turinį peržiūrėjote. Ši surinkta informacija nėra skirta jums identifikuoti. Tai informacija, kurią automatiškai mums atsiunčia jūsų internetinė naršyklė. Ji susideda iš informacijos apie jūsų operacinę sistemą, tinklapio adreso, kuriame lankėtės atidarydami mūsų svetainę, apsilankymo datos ir laiko, jūsų naudojamos naršyklės, interneto duomenų srauto struktūros, taip pat informacijos, kokius mūsų tinklapio puslapius peržiūrėjote.

SLAPUKAI IR „INTERNETO ŠVYTURIAI“

Slapukai (angl. cookies) – itin nedidelės apimties failai perduodami į jūsų įrenginį, kuriuo naršoma mūsų svetainėje, po to kai leidžiate savo naršyklei juos priimti.

„Interneto švyturiai“- paprastai yra maži kodo elementai, esantys internetiniame puslapyje, stebintys lankytojų elgesį ir renkantys duomenis apie jų veiksmus internete. Jie gali būti naudojami mūsų ar trečiųjų šalių.

Slapukais ir kitų technologijų pagalba galima analizuoti jūsų interneto duomenų srauto struktūrą, optimizuoti jūsų patirtį naudojantis mūsų internetiniu tinklapiu, saugoti informaciją jūsų seanso metu, pritaikyti tinklapį jūsų asmeniniams poreikiams ir surinkti informaciją apie jūsų lankymąsi mūsų internetinėje svetainėje.

Jūs bet kada galite koreguoti savo privatumo nustatymus, koreguodami slapukų ir panašių technologijų naudojimą savo naršyklėje, tačiau išjungus slapukus gali pabl